Tasarimforum.net

Acı Haberi Az Önce Verdi!

Acı Haberi Az Önce Verdi!

ACI HABERİ AZ ÖNCE VERDİ ALLAH RAHMET EYLESİN
 
Televiyon dünyasının vazgeçilmez ses sanatçısı ünlü isim Diva kahreden haber verdi
 
Diva lakaplı usta sanatçı Ersoy’un danışmanı Arzu Acay, sosyal medya hesabından yaptığı, ‘Diva’mızın annesini kaybetti. Acımız çok büyük’ paylaşımı ile üzücü haberi duyurdu.
 
Türk Sanat Müziği’nin usta isimlerinden Bülent Ersoy’un annesi Necla Poyraz hayatını kaybetti.Necla Poyraz, daha önce kalbindeki sorunlar nedeniyle bir süre yoğun bakımda tedavi görmüştü.
 
Bülent Ersoy gün içerisinde yakın dostu Nur Yerlitaş’ın vefat haberini alınca duygu dolu bir paylaşım yapmıştı. “Niye acele ettin bu kadar daha sırada ben vardım be arkadaşım” ifadelerini kullanan Ersoy paylaşımında şunları yazmıştı:
 
Önce dostum, sonra modacım, canım Nur’um… Niye acele ettin bu kadar daha sırada ben vardım be arkadaşım… San’atında ordinaryus prof
ben 35 senedir seninle hep iftihar ettim ustalığından ötürü seninle Nur’um… Şimdi gözlerimde sicim gibi damla damla akan göz yaşlarımla bir hicaz şarkıyla uğurluyorum seni arkadaşım… “Kapıldım gidiyorum bahtımın rüzgârına, ey ufuklar diyorum yolculuk var yarına” ruhun şâd, mekânın cennet olsun. Nurlar içerisinde uyu yerinde inşallah güzel gözlüm… Oya’ya (Aydoğan) da selâmımı söyle yakında görüşmek üzere bir taneciğim.”
 
Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Diva lakaplı Bülent Ersoy’un tansiyonunun yükseldiğini ve fenalaştığını duyurdu.Onur Akay, annesini kaybeden Diva lakaplı Bülent Ersoy’un tansiyonunun yükseldiğini ve fenalaştığını “Değerli sanatçımız Bülent Ersoy’un annesi Necla Poyraz, bu akşam İstanbul’daki evinde hayatını kaybetti. Tansiyonu yükselen ve fenalaşan Diva, bugün iki acı birden yaşadı. Hem en yakın dostu Nur Yerlitaş’ı hem de annesini kaybeden değerli sanatçımıza sabır ve başsağlığı diliyorum” sözleriyle duyurdu…  

Facebook Comments Box
Paylaşarak Destek Ver
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
En Çok Okunanlar
GALERİLER