Tasarimforum.net

ERDOĞAN’DAN AÇIKLAMA

ERDOĞAN’DAN AÇIKLAMA

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Çarşamba Gününü Bekleyin, Bazı Güzellikleri Açıklayacağım!

Cumhurbaşkanı Erdoğan partisinin Niğde, Giresun ve Zonguldak’taki il kongrelerine canlı yayınla bağlandı ve dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin Niğde, Giresun ve Zonguldak’taki 7. olağan il kongrelerine canlı yayınla katıldı ve birçok konuda dikkat çeken açıklamalar yaptı. Erdoğan, konuşmasında çarşamba gününü işaret ederek, tüm vatandaşlardan çarşamba günü konuşmayı özellikle izlemelerini tavsiye etti ve birçok güzellikleri açıklayacağını ifade etti.

Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şu şekilde, “Sevgili kardeşlerim, Niğdeli, Giresunlu, Zonguldaklı kardeşlerim, değerli dava ve yol arkadaşlarım, hepinizi hasret ve muhabbet ile selamlıyorum, göreve gelecek olan arkadaşlarımızı şimdiden tebrik ederek başarılar diliyorum. Maske, mesafe ve temizlik kurallarına uyarak kongrelerimizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz, bizim davamız millete hizmet davasıdır.”

Boyun Eğmedik

“Ak Parti, son 18 yıldır Türkiye’nin refah düzeyi daha yüksek bir ülke olması için büyük bir mücadelenin içerisinde. Bu noktada kapımız herkese açık. Ak Parti’nin 18 senedir iktidarda kalmasının sebebi de milletimizin kendisini bu çatı altında görüyor olmasıdır. Gönlü kazanılmamış ve derdi dinlenmemiş bir vatandaşımızı dahi bırakmak istemiyoruz. Türkiye’nin düşmanlarına kendilerini kiralamış olanlar Türkiye’nin demokrasi huzur ve istikrarına saldırmaktadır, bu tür saldırılara hiçbir zaman boyun eğmedik, eğmeyeceğiz. Çocuklarımıza daha büyük ve daha güçlü bir Türkiye bırakmak için sürekli çalışmalıyız. Gençlik kollarından başlayarak ana kademeye kadar tüm kardeşlerimiz böyle bir vebalin üstlenmişlerdir. Büyük devletlerin sallandığı bu dönemde Türkiye’nin sapasağlam durması milletin kenetlenmesinden kaynaklanmaktadır.

Herkesi Kucaklayacağız

Karanlık hesapları ve hırslarından dolayı kendi ülkelerinin dahi kötülüğünü isteyecek kadar gözü kararmış durumda olan kişilere bir şey demenin faydası yok. Ancak bu kişilere de daha önce yaptıklarımızı, yapacaklarımızı ve hedeflerimizi anlatacağız, içlerinden tek bir kişiye dahi hakikati gösterebilirsek ne mutlu bizlere. Bizlere düşen dertleri dinlemek, kapıları çalmak, yardıma ihtiyacı olanlara yardım elimizi uzatmak, gönüllere girebilmektir. Vatandaşlarımızın tamamını Türkiye paydasında birleştiren bir parti konumuna geldik, bu süreçte çok çalıştık, çok ter döktük. Ak Parti, girdiği 15 seçimin tamamından alnının akıyla çıktı, İktidarı döneminde Cumhuriyet tarihinde yapılanlardan kat be kat fazlasını hayata geçirdik, sosyal devlet anlayışı ile Türkiye’ye çağ atlatmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Terörle mücadele, sınır güvenliği ve daha birçok politika ile ülkemizin itibarını artırdığımız için mutluyuz.

Hayalleri Bile Yetmez

Karşımıza çıkan muhalefetlerden hiçbirisi bizimle hizmet ve eser konusunda yarışa giremedi. Milletimiz muhalefet olmayı hepsi tersi yönde hareket etmek zannedenlere itibar etmedi. Fatihle Karadeniz’de doğal gaza ulaştık, şimdi sıra Kanuni’de, bu yapılanlara ne ana muhalefetin ne de diğerlerinin hayalleri bile yetmez. Çarşamba günü halka sesleniş konuşmamı herkesin izlemesini istiyorum, birçok güzelliği orada taktim edeceğim.

Facebook Comments
Paylaşarak Destek Ver
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ