Tasarimforum.net

FATMA GİRİKTEN ACI HABER GELDİ

FATMA GİRİKTEN ACI HABER GELDİ

Yeşilçam’ın usta ismi ve yaşayan efsanelerden Fatma Girik sağlık sorunları ile b-oğuşmaya devam ediyor. Son zamanlarda yaşadığı sağlık sorunlarıyla gündeme gelen Girik önemli bir dizi a-meliyattan da geçti.Yeşilçam’ın usta ismi ve yaşayan efsanelerden Fatma Girik sağlık sorunları ile b-oğuşmaya devam ediyor.

Son zamanlarda yaşadığı sağlık sorunlarıyla gündeme gelen Girik önemli bir dizi a-meliyattan da geçti.

Dün akşam yine rahatsızlık geçiren Fatma Girik apar topar hastaneye kaldırıldı. Rahatsızlık yaşayan tecrübeli oyuncu Bodrum’da özel bir hastaneye kaldırıldı.

Dün akşam saatlerinde Torba mahallesindeki evinde rahatsızlık yaşayan Fatma Girik için ambulans çağrıldı. F-enalık geçiren ünlü oyuncuya uzun zamandır bakan yardımcıları hemen a-cili aradılar. Eve gelen sağlık ekipleri Girik’e ilk müdahaleyi yaptıktan sonra onu Bodrum’da bulunan özel bir hastaneye kaldırdılar.

Bir Süre Hastanede Tutulacak!

Dün akşam yaşadığı sağlık sorunu nedeniyle apar topar hastaneye kaldırılan Fatma Girik için yapılan açıklamada durumunun iyi olduğu belirtildi. Yapılan müdahalelerle durumu kontrol altına alınan Girik’in bir süre müşahede altında tutulacağı açıklanırken, ünlü oyuncunun g-öğüs hastalıkları yaşadığı belirtildi.

G-öğsünde e-nfeksiyon oluşan yaşayan efsane Fatma Girik’in kardeşi Günay Girik’ten de açıklama geldi. Ablasını uzun zamandır yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle yalnız bırakmayan Günay Girik; ablasının durumunun iyi olduğunu ve kontrol amacıyla hastanede tutulduğunu açıkladı.

 

Facebook Comments Box
Paylaşarak Destek Ver
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
En Çok Okunanlar
GALERİLER